Karrier

Küldd el fényképes önéletrajzod, lehet benned látjuk meg új szuperhősünk!

A weboldalon használt kapcsolati űrlapok, csupán a kapcsolatfelvételt szolgálják, az itt küldött adatok e-mailben érkeznek meg hozzánk és nem kerülnek tárolásra adatbázisban.

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Pénzügyi ügyintéző munkatársat keresünk azonnali kezdéssel!

Elvárások:
- releváns pénzügyi ismeretek
- jó kommunikációs képesség
- határozottság, precizitás, agilitás
- kedvesség és sok mosoly :)

Előny:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Scroll program ismerete

Feladatok:
- kasszakezelés, számlázás
- ügyfelek fogadása, futárokkal koordinálás
- együttműködés a gyártáselőkészítő munkatársakkal

Csapatként működünk, de hősként egyedül kell helyt állnod. Ha hőstetteid híre bejárta az univerzumot, netán egy bátor kalandor vagy és belevágsz, napi 6 vagy 8 óra után ledobhatod a köpenyed.
Tudjuk, hogy egy igazi hősnek a hála is elég, de mi ezt honoráriumért kérjük tőled, amit kérünk határozz meg. Bátor ember sok van, de hős csak egy.

Frissen mosott, vasalt köpennyel vár a Cypress csapata.

Gyártáselőkészítő munkatárs

Nyomdai munkatársat keresünk azonnali kezdéssel!

Elvárások:
- releváns nyomdaipari ismeretek

Feladatok:
- árkalkulációk készítése
- alvállalkozói és beszállítói ajánlatok kérése
- ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
- együttműködés gyártáselőkészítő munkatársakkal és nyomdánk termelési részlegeivel

Csapatként működünk, de hősként egyedül kell helyt állnod. Ha hőstetteid híre bejárta az univerzumot, netán egy bátor kalandor vagy és belevágsz, napi 8 óra után ledobhatod a köpenyed.

DTP-OPERÁTOR

DTP-operátor munkatársat keresünk

GraphicMan hol vagy?
Prepressverzum olyan szuperhőst keres, aki megküzdött már és példaértékűen helyt állt az InDesign, Illustrator és Photoshop programokkal vívott harcokban, aki bátran szembe száll a távoli galaxisból érkező az Acrobat és Quite Imposing seregeivel. Ha a szükség úgy kívánja, bajtársai a segítségére sietnek.

Csapatként működünk, de hősként egyedül kell helyt állnod. Ha hőstetteid híre bejárta az univerzumot, netán egy bátor kalandor vagy és belevágsz, napi 4 vagy 6 óra után ledobhatod a köpenyed.